Zabiegi wyszczuplające sylwetkę

Często zdarza się tak, że kobiety pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia oraz wykonywaniu ćwiczeń mają spory problem z osiągnięciem wymarzonej sylwetki. W takich przypadkach bardzo pomocne mogą okazać się specjalne zabiegi wyszczuplające. Do zalet zabiegów należy ich skuteczność oraz efektywność.

Jakie są skuteczne zabiegi wyszczuplające?

Dużo osób ma problem z nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową w miejscach, które są ciężkie do jej zredukowania. Idealnie w przypadku takich osób sprawdzić się mogą specjalne zabiegi wyszczuplające. Zabiegi zwykle przynoszą pożądane efekty oraz są bardzo skuteczne. Do najpopularniejszych zabiegów modelujących należą:

  • Lipoliza laserowa,
  • New Ultrashape VDF,
  • Onda,
  • Karboksyterapia.

Jak wygląda zabieg lipolizy laserowej?

Podczas zabiegu lekarz wykonuje niewielkie nacięcie, przez które wprowadzany jest światłowód. Takie nacięcia najczęściej wykonywane są w załamaniach skóry, aby blizna była praktycznie niewidoczna. Następnie światło lasera rozbija komórki tłuszczowe i doprowadza do ich rozpuszczenia. Dzięki temu komórki tłuszczowe zamieniają się w emulsję, która jest usuwana z organizmu na dwa sposoby. Jednym z nich jest naturalny proces organizmu, przez który małe ilości tłuszczu transportowane są do wątroby, a następnie wydalane podczas procesów metabolicznych. Drugim sposobem jest usunięcie większej ilości tłuszczu poprzez odsysanie specjalnym urządzeniem.

Co to jest zabieg New Ultrashape VDF?

Zabieg składa się z trzech etapów. Na początku wykonywany jest specjalny masaż podciśnieniowy z wykorzystaniem fal radiowych. Następnie w głównej fazie zabiegu rozbijane są komórki tłuszczowe przy użyciu nietermicznych skupionych ultradźwięków. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie uszkadza się sąsiadujących komórek tkanek. Na koniec wykonuje się również masaż przy użyciu specjalnej głowicy. Efektem zabiegu jest skuteczne rozbicie tkanki tłuszczowej oraz poprawa napięcia skóry.

Co to jest zabieg Onda?

Zabieg Onda wykorzystuje specjalne prądy elektromagnetyczne, zwane inaczej mikrofalami o wysokich częstotliwościach działania. Powoduje to rozbicie komórek tłuszczowych, w wyniku czego zostają naturalnie usunięte. Jest to możliwe dzięki procesowi metabolizmu, który jest naturalny i zachodzi w każdym organizmie. Urządzenie wykorzystuje fale, które obkurczają włókna kolagenowe, a tym samym powoduje ujędrnienie oraz odmłodzenia skóry. Dużą zaletą tego sposobu jest bezinwazyjność, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia pozostałych tkanek. Wystarczy kilka sesji, aby szybko wymodelować swoją sylwetkę i osiągnąć pożądane efekty.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Podczas zabiegu karboskterapii do wybranych partii ciała wstrzykuje się dwutlenek węgla. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia. Ta metoda modelowania sylwetki poprawia mikrokrążenie oraz stymuluje odnowę komórek. Dodatkowo skóra poddawana zabiegowi zostaje pobudzona do produkcji kolagenu. Dwutlenek węgla świetnie działa na komórki tłuszczowe oraz struktury, które powodują powstawanie cellulitu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *