ONDA – Skuteczny sposób na redukcję tłuszczu i cellulitu

Wiele kobiet walczy z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Najczęściej taki stan rzeczy następuje na skutek niewłaściwej diety, braku aktywności fizycznej, siedzącego trybu pracy, ale niestety potrafi też być następstwem uwarunkowań genetycznych, szalejących hormonów. Co więcej, w przypadku cellulitu, może on dopaść również kobiety bardzo szczupłe i nie posiadające nadmiaru tkanki tłuszczowej. Co zatem robić by skutecznie z nim walczyć? Oczywiście odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna są bardzo ważne, ale równie ważne są odpowiednie zabiegi, które przywrócą nam piękną i zgrabną sylwetkę.

ONDA skutecznym sposobem na walkę z tłuszczem

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową jest bez wątpienia zabieg ONDA, który jest zaawansowany technologicznie i wykorzystuje w swoim działaniu energię zimnych mikrofal Coolwaves. To właśnie dzięki tym falom możemy docierać do tkanki tłuszczowej i w sposób nieinwazyjny doprowadzić do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Warto więc wspomnieć, że ONDA jest jedynym aktualnie urządzeniem, które w skuteczny sposób, ale zarazem nieinwazyjny uszkadza komórki tłuszczowe.

Na jakim obszarze może być wykonany zabieg?

Zabieg ONDA dzięki swojej nieinwazyjności oraz zapewnieniu pełni bezpieczeństwa może być stosowany praktycznie na każdym obszarze naszego ciała. Najczęściej pacjentki wybierają jednak okolice ud, brzucha, pośladków, boczków, obszaru nad kolanami, a także ramion i pleców.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekty zabiegu są w pełni zadowalające o czym przekonują się pacjentki. Należy jednak pamiętać, by uzyskać pełnię efektów należy powtórzyć zabieg ONDA 3-4 razy w 4-tygodniowych odstępach czasu. Po tym czasie zauważymy znaczne ujędrnienie zwiotczałej skóry, wyszczuplenie obszarów poddanych zabiegowi, wymodelowanie sylwetki oraz znaczną redukcje uporczywego cellulitu, który często jest największym wrogiem kobiety. Jako jeden obszar najczęściej w klinice uznawana jest powierzchnia około 15×15 centymetrów, choć nie jest to ściśle przyjęta norma.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu?

Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu ONDA jest bez wątpienia wiotka skóra, która wymaga ujędrnienia, uporczywy cellulit wodny, włóknisty oraz tłuszczowy, a także zlokalizowana miejscowo tkanka tłuszczowa.
Jak każdy zabieg, również tak nieinwazyjny jak ONDA ma również swoje przeciwwskazania do jego wykonania. W tym przypadku zaliczamy do nich przede wszystkim:

  • Ciążę,
  • Okres laktacji,
  • Żylaki zlokalizowane na obszarze poddanym zabiegowi,
  • Stymulator serca,
  • Wszczepione bądź zlokalizowane na zewnątrz urządzenia elektryczne,
  • Choroby nowotworowe,
  • Choroby serca,
  • Epilepsję,
  • Uszkodzenia nerwów (neuropatia),
  • Osłabiony system immunologiczny ze względu na takie choroby jak AIDS czy HIV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *