Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową. Uzyskaj naturalny efekt pięknych piersi

Idealne piersi to coś o czym marzy wiele kobiet, które zazwyczaj narzekają na wielkość, kształt czy też małą jędrność biustu. istnieje wiele niekonwencjonalnych metod powiększania biustu, opierających się na masażu, kosmetykach czy też nawet na specjalnych suplementach. Są to metody, które być może w pewnym stopniu poprawia jędrność biustu, ale tylko operacja plastyczna jest w stanie zmienić jego rozmiar i wielkość.

Wiele Pań boi się operacji plastycznej biustu, obawiając się powikłań czy też nienaturalnego efektu. Dziś takie problemy nie stanowią już problemów, ponieważ nawet implanty są całkowicie bezpieczne, a także zaprojektowane i wykonane z takich materiałów, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Nowością wśród metod powiększania biustu jest lipofilling piersi, czyli powieszenie za pomocą własnej tkanki tłuszczowej.

Lipofilling piersi – na czym polega?

Powiększenie piersi za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, to zabieg, który w pierwszej kolejności obejmuje odessanie tłuszczu z wybranych partii ciała, a następnie odessana tkanka jest odwirowywania, aby usunąć z niej zbędne substancje tj. np wodę i pozostawić wyłącznie pełnowartościowe komórki tłuszczowe.Kolejny etap to wprowadzenie tkanki tłuszczowej pod skórę znajdującą się na piersiach.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem – system BRAVA.

System powiększania biustu BRAVA to najmniej inwazyjna metoda lipofillingu. Zapewnia bardzo naturalny i zarazem bezpieczny efekt zabiegu. Piersi są powiększone równomiernie, dzięki czemu zachowują swój kształt.

System BRAVA działa na zasadzie “rozciągania”. Podczas zabiegu tkanki za pomocą ciśnienia są rozciągane w sposób równomierny – w ten sposób wytwarza się przestrzeń, w którą wprowadza się tkankę tłuszczową pobraną od pacjentki.
“Rozciąganie” tkanek działa także stymulująco na naczynia krwionośne i produkcję kolagenu. Dzięki temu nowe tkanki mogą rozwijać się szybciej.

Zabieg powiększania piersi za pomocą własnej tkanki tłuszczowej trwa od 2 do 3 godzin.

Kiedy efekty zabiegu powiększania piersi własną tkanka tłuszczową będą widoczne?

Efekty zabiegu są widoczne od razu, jednak podczas procesu gojenia przeszczepiona tkanka zostanie wchłonięta w około 30-40%. Ostateczny efekt jest widoczny mniej więcej po 3 miesiącach i jest to już efekt trwały.

Jak przebiega okres rekonwalescencji po powiększeniu biustu?

Podczas rekonwalescencji pacjent musi nosić specjalny biustonosz oraz w miejscach, gdzie pobrano tkankę tłuszczową do przeszczepu – specjalne ubranie uciskowe.

Do normalnych czynności pacjentka może powrócić po 3 dniach, jednak przez okres miesiąca nie może spać na brzuchu i nadmiernie uciskać piersi. W tym czasie pacjentka powinna także zrezygnować z uprawiania sportów, a także sauny, solarium i basenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *